О.И. Тришевский, С.Ю. Плеснецов Разработка методики исследований специальных гнутых профилей с элементами изгиба на 180 градусов и технологии их производства

Hits:
2083

Answer

УДК 621.771.63

О.И. Тришевский1, д.т.н., С.Ю.Плеснецов2, студент
1 – ХНУСХ им. П.Василенко
2 - НТУ «Харьковский политехнический институт»

РАЗРАБОТКА МЕТОДИКИ ИССЛЕДОВАНИЙ СПЕЦИАЛЬНЫХ ГНУТЫХ ПРОФИЛЕЙ С ЭЛЕМЕНТАМИ ИЗГИБА НА 1800 И ТЕХНОЛОГИИ ИХ ПРОИЗВОДСТВА

В даній статі розглядається актуальна проблема утворення елементів гнутих профілів, що мають згин на 1800. Описаний аналіз попередніх досліджень теми, показаний спосіб точних вимірів із використанням ПК, наведені рекомендації щодо розрахунків профілів із місцями згину на 1800 на прикладі профілю «Опалубка».

This article discusses the urgent problem of molding elements formed sections with a fold by 1800. The description of analysis of previous research topics is shown, also shown the method of precise measurements using PC, the advices on the calculations of profiles with bending points in 1800 on example of profile "Formwork" are offered.

Категорія

Tags for this item