УДК 62-192.002.5

Жмерёв В.С. к.т.н., доц., Генсицкая Е.Ф.
Севастопольский национальный университет ядерной энергии и промышленности, г. Севастополь, Украина

ОБ ОДНОМ ПОДХОДЕ К ОЦЕНИВАНИЮ ПОКАЗАТЕЛЕЙ НАДЁЖНОСТИ ОБОРУДОВАНИЯ

Zhmerev V., Gensickaja E.
Sevastopol national university of nuclear energy and industry, Sevastopol, Ukraine ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

ABOUT ONE GOING NEAR EVALUATION OF RELIABILITY OF EQUIPMENT INDEXES

Анотація. Наведено результати експериментальних досліджень впливу внутрішніх перегородок на течії рідини в паливних резервуарах космічних апаратів. Проводиться аналіз графічних залежностей сил в’язкого тертя та крутних моментів динамічної дії перегородок на течії, дано рекомендації з раціонального використання внутрішніх пристроїв з точки зору габаритів, маси та ефективності дії на рідину.

Ключові слова: інерційні течії рідини, плоскі перегородки, числа Рейнольдса та Россбі, крутні моменти в’язкого тертя рідини на стінках резервуару.

1. Антонов А.В. Системный анализ. Учеб. для вузов / А.В. Антонов. – М.: Высш. школа, 2004. – 454 с.
2. Байхельт Ф. Надёжность и техническое обслуживание. Математический подход: Пер. с нем. / Ф. Байхельт, П. Франкен. – М.: Радио и свіязь, 1988. – 392 с.
3. Гнеденко Б.В. Математические методы в теории надёжности. Основные характеристики надёжности и их статистический анализ / Б.В. Гнеденко, Ю.К. Беляев, А.Д. Соловьев. – М.: Наука, 1965. – 524 с.
4. Шеннон Р. Имитационное моделирование систем – искусство и наука: Пер. С