Архив номеров

Недоступен ни однин перевод.

Бабенко А.Є. д.т.н., проф., Лавренко Я.І. ас.

НТУУ «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна

ОЦІНКА МІЦНОСТІ ЧАШКИ ЛАБОРАТОРНОЇ ЦЕНТРИФУГИ ТА ВПЛИВУ КОНСТРУКТИВНО ТЕХНОЛОГІЧНИХ ФАКТОРІВ

Babenko A., Lavrenko Ia.
The National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytechnic Institute", Kyiv, Ukraine ( Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript )

ESTIMATION OF A CENTRIFUGE ROTOR STRENGTH AND ANALYSIS OF THE INFLUENCE OF CONSTRUCTIVE AND TECHNOLOGICAL PARAMETERS

В статті досліджена конструкційна міцність чашки центрифуги. Основними елементами дослідження являються напружено-деформований стан чашки, який визначається її конструктивними особливостями та вплив на міцність чашки технології її виготовлення. В статті приведені результати числового моделювання напружено-деформованого стану і результати мікро та макро структурного аналізу, які дозволили оцінити вплив технології виготовлення.

Ключові слова: руйнування, ротор центрифуги, напруження, концентрація напружень